СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

9 грудня 2017 року до Світлиці в Білій Церкві звавітав св. Миколай. На свято прийшли 45 дітей. Місяць перед святом діти писали Листи до св. Миколая. Писали кожен свою мрію, яку б хотіли отримати на це свято бо, колись я прочитала в одній із проповідей Владики Ігоря греко-католицького священика, що про Св. Миколая здається, знаємо багато, але мабуть, більше не знаємо, як маємо відомостей про нього. Вважаю, що цей святий зробив стільки чудес, допоміг стільком особам, врятував життя так багатьом людям, привернув здоров’я, встановив справедливість, витягнув з нещастя, усунув різні небезпеки, що всього ми не можемо знати й неможливо цього описати. А крім того, його духовна опіка, його святість дарована йому Богом, його любов до ближнього та Господа Бога такі значні, що людський розум збагнути не може. Бо як можна визначити, виміряти, збагнути рівень любові до ближнього, котрою палав святий Миколай? Його знає увесь християнський світ! А те, що він приходив з поміччю людям ще за життя, творячи чуда – свідчить про великий ступінь святості цієї особи…
Найбільш мені до душі був Лист Ані Супрунюк, яка готовиться до Першого Причастя (8р):
«Св. Миколаю прошу Тебе, зроби так, щоб я могла, як найшвидше прийняти Ісуса до свого серця…»
І сьогодні ми мали змогу досвідчити предивної опіки цього Святого. Щастя і радість, яку відчували діти ви зможете переглянути у цих фотографіях.

Дякую Батькам, які приготували пишний стіл для Свята. Подяка також спонсорам, котрі дали змогу втілити мрії наших маленьких парафіян.
С. Тереза Каліновська

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.