Білій Церкві – 985 років!

Цього радісного дня Римо-Католицька Церква вітає наше місто з днем народження.

Для кожного християнина життя є Божим даром. Але також даром є місце, у якому ми народилися і в даний час проживаємо. Для нас таким подарунком є Біла Церква.

Біла Церква – невід’ємна частина не лише нашого повсякденного життя, але і нашої душі. Тому, дбаючи про власну душу, не забуваймо дбати і про благо нашого міста.

Бо кожна людина народжується з чистою душею, але зберегти цю чистоту – наше особисте завдання. Так само кожне місто є прекрасним, але щоб розпізнати, зберегти і примножити його красу, ми мусимо дбати про нього, як дбаємо про власну душу.

Ми, римо-католики, є частиною білоцерківської спільноти. Своєю працею і своїми молитвами ми робимо посильний внесок у життя і розвиток Білої Церкви – і в цьому нам допомагає Бог.

Тому я ще раз вітаю білоцерківців зі святом і хочу, щоб ми всі відчували себе душею нашого міста. Любімо Бога, шануймо одне одного, будьмо відкритими для світу – і тоді Біла Церква завжди буде містом, у якому хочеться жити, кохати, народжувати дітей і зустрічати затишну старість.

Зі святом вас, брати і сестри!

 

З повагою, о. Валентин Василевський,

настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.