29-11-2015 1 Неділя Адвенту

  1. Сьогоднішні пожертви передаються на утримання київсько-житомирської курії.
  1. Сьогоднішня неділя розпочинає новий літургійний рік і час Адвенту. Чотирьохтижневий період не є часом покути але радісного очікування, багатий звичаями і символами. Є подібний на все людське життя, в якому очікуємо на повноту життя з Богом. В нашому храмі запрошуємо чувати і готуватися до Різдва через участь в святих месах рано вранці. Рорати в нашому костелі: щовівторка і щоп’ятниці о 6.30. (за винятком цього вівторка – служіння о 18.00)
  1. В рамках Всеукраїнського паломництва бл. Марти Вєцької в нашому храмі у вівторок 01.грудня відбудуться заходи пов’язані з її особою:

18.00. молебень

18.30. Розарій (можливість посповідатися)

19.00. Свята Меса

19.45. Акафіст (візантійський обряд)

        Щиро запрошуємо усіх.

  1. У найближчу суботу 5 грудня припадає перша субота місяця. У цей нелегкий час для України хочемо разом молитися до Бога за заступництвом Пресвятої Діви Марії, вшановуючи Її Непорочне Серце. Запрошуємо усіх сердечно до участі в молебні, який відбудеться у каплиці о 09.00.                                                                                                                                    
  2. Свічка на Вігілійний стіл. Свічка є символом світла, тепла та любові. ВиготФото0225овлена та удекорована власними руками. Запалюючи цю свічку – допоможете запалити вогник у дитячих серцях. Завдяки зібраним пожертвам діти у нашій світлиці матимуть змогу пережити в спільноті різдвяні та новорічні свята. Ця свічка має за мету не лише зібрати кошти, але й зібрати усіх нас в одну Божу родину, навколо СВІТЛА, ЯКИМ Є ІСУС ХРИСТОС. Кошт різдвяної свічки становить 60 гр.
  3. 5 грудня о 9.00 год. відбsan nicolas fotoудеться Свята Літургія з участю дітей та батьків. І пізніше після Євхаристії о 10 30 всі є запрошенні на зустріч зі св. Миколаєм, до дитячого будинку, де разом БУДЕМО СВЯТКУВАТИ.
  4. Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України

Дорогі Брати у Священстві! Богопосвячені особи! Возлюблені Брати і Сестри!

У цьому році 28 листопада відзначаємо День пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Багато сучасників не пам’ятає трагічних подій 1921 – 1922, 1932-1933, 1946 – 1947 років. Незважаючи на це, історичні факти, а перш за все жертви голодоморів закликають нас до вдячності за хліб насущний, який щоденно споживаємо.

Дякуймо Богу за те, що маємо хліб і до хліба… Дякуймо, бо маємо доброго люблячого Небесного Отця, який дбає про наші потреби. Дякуймо, бо вдячність є чеснотою яка нас звеличує.

Перепрошуймо Бога за зло, яке поширювалося через ідеологію, що спричинила голод, а тим самим принижувала людську гідність тих, хто піддався брехні і знущався над іншими.

Просімо теж Господа, щоб ми з вірою і довірою відносилися до Нього, Творця і Подателя матеріальних і духовних благ. Просімо теж за тих, хто на землі терпів голод і переступив поріг вічності через голодну смерть, щоб вони у небі разом із Спасителем радіти на трапезі Агнця.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.