УРОЧИСТІСТЬ ВСІХ СВЯТИХ

 Sollemnitas Omnium SanctorumДень 1 листопада пригадує правду про загальне покликання до святості. Кожен віруючий, не залежно від конкретної життєвої дороги: подружжя, священство чи богопосвячене життя покликаний до святості. Цієї людської повноти не можна осягнути тільки власними силами. Необхідною є допомога Божої благодаті, тобто дар Божої доброти. Через те, що Господь кличе до святості кожного – кожній людині допомагає своєю благодаттю, кожен отримав дар спасіння, бо Христос склав жертву за всіх людей. Від кожного з нас залежить наскільки прийматимемо від Бога дар святості.

Святість – це те, до чого кожна людина покликана йти.
Бог не хоче залишити людей напризволяще.  Бог у своїй мудрості через Святу Церкву подає кожного дня нам святого, щоб ми зверталися до них, як до добрих друзів  , бо ми потребуємо захисту.

Святіший Отець Франциск в цей день сказав:

«Дорогі брати й сестри, дорога святості, це дорога Блаженств – це дорога щастя, що нею пройшов Ісус, Який Сам є Дорогою, і той, «хто ходить з Ним і проходить через Нього», той «входить у вічне життя».

Просімо у Господа благодаті бути простими й смиренними людьми, благодаті вміти плакати і бути лагідними, благодаті трудитися на користь справедливості та миру, й насамперед, благодаті дозволити Богові прощати нам, аби ставати засобами Його милосердя. Так чинили святі, які випередили нас в небесній батьківщині. Вони супроводжують нас під час земного паломництва та заохочують прямувати вперед»

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.